Forum Najlepsza strona o pokemonach Strona Główna


Najlepsza strona o pokemonach
Niema lepszej strony o pokemonach
Odpowiedz do tematu
Legendy
KironDołączył: 29 Sty 2007
Posty: 137
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Los Santos

[ Niewiem czy będe teraz lamerem, więc jeśli tak, to prosze mi zwrucić uwacze czy coś, a ja coś napewno zrobie ]
mam ten artykół z najlepszej strony o pokemonach [choć nie idealnej] [link widoczny dla zalogowanych]


Zapdos ( #145, Elektro/Lot ):
Musicie dostać się na trasę 9 ( route 9 ). Tu niezbędny jest Pokemon znający umiejętność Surf (HM 03). Płyniecie w dół rzeki na południe. Tam staniecie na lądzie i znajdziecie Elektrownie. W budynku, w najdalszym pokoju stoi Zapdos. Trzeba także uważać na kulki które podnosicie w czasie drogi, niektóre to dobrze ukryte Elecrode'y.
Chwytamy:
Zapdos jak i inne legendarne ptaki pojawia się tylko raz w całej grze, więc lepiej go złapać bo już nigdy nie dołączymy go do kolekcji (chyba że przez wymianę kabelkiem). Zanim go obudzicie koniecznie zapiszcie stan gry. Najlepiej go uśpić potem zmniejszyć HP (byle nie zabić), i rzucać Ultra Ballem (lub jedynym Masterballem) aż go złapiemy. Ja go tylko uśpiłem, nie zabrałem mu dużo HP (nawet połowy) i wskoczył mi do Ultra Balla.

Articuno ( #144, Lód/Lot ):
Trzeba dostać się na Wyspę między miastem z Safari, a wyspą z Labem do budzenia skamielin. Tam wędrujemy schodkami, czasami musimy nawet skakać przez dziury. Trzeba pamiętać że niedaleko dziur znajdują się białe duże kamienie, używamy Strength ( HM 04 ) i pchamy je na dziury gdzie spadną. Dwa kamienie spadną na wodę, zatamują prąd i będzie można płynąć do ptaszyny.
Chwytamy:
Tak jak w przypadku Zapdosa, tylko że tego ptaszka można jeszcze sparaliżować dla większej sposobności chwytania. Zawsze Save'ujemy przed obudzeniem ptaka. Oczywiście rzucamy Ultra Ballem do skutku.

Moltres ( #146, Ogień/Lot ):
Złapać Moltresa można po drodze gdy idziemy do Wyżyny Indigo. Przechodzimy przez Drogę Zwycięstwa (Victory Road) czy nam się chce czy nie. Tam (w jaskini) przepychamy kamienie (Stength) na przełączniki i idziemy przez odblokowane drogi. Kiedy Dojdziemy do Miejsca Gdzie Moltres Śpi, chwytamy go i walka zaczyna się.
Chwytamy:
Sposób taki sam jak z braćmi tylko można jeszcze zamrozić.


Mewto ( #150, Psycho ):
Złapać go możemy jedynie Masterballem, i po przejściu 4Elite. Wtedy idziemy do Unknow Dungeon (w mieście z gymem Misty, przechodzimy przez most Nugget, i idziemy w trawe obok mostu, z tamtąd płyniemy rzeką w dół, i do wysepki, gdzie dziewczyna zasłania na m wejście, wtedy zagadujemy do niej, a ona nam udostępnia jaskinie. wtedy należy przejść skomplikowany labirynt z dziurami w podłodze, i wkońcu dopadamy złośliwego poka Smile
Chwytamy:
Najpierw zapisujemy gre przed podejściem do niego
Nooo... namęczycie sie jeśli zużyliście Masterball'a, bo nawet ultraball ma słabe działanie. Możecie zmienić jego status (byle nie zatrucie! ! !),na jak najgorszy, np. uśpienie, paraliż itp. a potem nawalać ok. 50Ultraballami.
A jeśli go złapiecie, to GRATULACJE Mewto
A jeśli go (nokałt) to już go niigdy nie złapiecie Crying or Very sad


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Legendy
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Odpowiedz do tematu